Kuidas seade töötab?

Pebbell on jälgimisseade ja hädaabitelefon ühes!

Seade töötab järgmisel põhimõttel: Seadmesse on  paigaldatud Eurosim kõnekaart ning sellele kõnekaardile on võimalik saata erineva sisuga sõnumeid (käsklusi), mis aktiveerivad seadme funktsioone.

Näiteks, kui Sa oled seadme kaasa andnud oma lapsele ning Sa ei soovi, et ta kodust kaugele mängima läheks, siis on Sul võimalik sõnumi abil määrata piirkond, kus laps aega veeta tohib. Kui aga laps lahkub lubatud alalt, tuleb Sulle mobiiltelefonile alarmsõnum. Samamoodi on võimalik määrata ka näiteks oma lemmiklooma liikumisala.

Eaka lähedase heaolu ja turvalisuse tagamiseks on võimalik seadmel sõnumi teel aktiveerida näiteks„kukkumise tuvastamise funktsioon“. Kui seade kukub maha, tuleb Sulle mobiiltelefoni alarmsõnum.

Seadmelt sõnumite saamiseks tuleb enda telefoninumber seadmega sõnumi abil ühendada.  Seadmega on võimalik siduda 3 telefoninumbrit, mis kõik saavad alarmi aktiveerumisel sõnumi (alarmsõnumi sisu sõltub Sinu aktiveeritud funktsioonist).

Seade töötab ka kui hädaabitelefon. Vajutades SOS nupule saadab seade automaatselt alarmsõnumid ja hakkab helistama kõigile ühendatud telefoninumbitele. Helistamine ei lõppe enne, kui üks kolmest numbrist on kõnele vastanud. Seadmel on ka kõne nupp, millele vajutades läheb kõne ühendatud numbrile (tavalisel seadmel A1 numbrile, veekindlal seadmel B1 numbrile).

Seadmel on veel mitmeid erinevaid funktsioone, millega on täpsemalt võimalik tutvuda kasutusjuhendis.

Kasutusjuhendid

Pebbell kasutusjuhend

Lemmiklooma Pebbell kasutusjuhend 

Veekindel Pebbell kasutusjuhend