Pebbell

mobicare_tuotteet3_mres

Ilusa disaini ning efektsete värvidega Pebbell on väike, kerge ning lihtsasti kaasaskantav ilmastikukindel jälgimisseade, mis tagab turvalisuse kogu perele. Seade on saadaval neljas toonis: sinine, roosa, roheline ja must.

Seadme kasutusala on väga lai. Pebbell on turvaline kaaslane lapsele teel kooli ja koju ning sõpradega mängima, matkajatele, mägironijatele ning teistele ekstreemsportlastele, vanavanematele ning varale.  Samuti ka marjulistele, kala- ja jahimeestele jne.

Seadmele on võimalik saata sõnumi teel käsklusi ning panna ta töötama nii nagu Sa ise seda soovid. Seade tuvastab kukkumisi, annab märku kui seade on sisenenud või lahkunud Sinu määratud alalt, teavitab Sind sellest, kui seade liigub kiiremini kui sa seda soovid, võimaldab jälgida selle liikumist reaalajas (vaata SIIT). Seade võimaldab teha hääletu kõne, et saaksid kuulata, mis toimub seadme ümbruses  jne.

Üks seade, mitu funktsiooni:

Lisaks isiku ja vara jälgimisfunktsioonile, töötab seade ka (hädaabi)telefonina. Vajutades kõne nupule helistab seade kolmele seadmega ühendatud numbrile. Vajutades SOS nupule helistab ja saadab sõnumi koos seadme asukoha informatsiooniga seadmega ühendatud numbritele. Kõne lähedasele on vaid ühe nupuvajutuse kaugusel.

Seadmega on näiteks võimalik ka määrata piirkondi, kus Sinu laps mängimas ei tohi käia. Ühe sõnumiga määra keelatud piirkond ning kui laps siseneb keelatud alale, tuleb seadmega ühendatud numbritele sellekohane sõnum.

Kaitse enda vara varguse eest – saada seadmele sõnum ning tuvastades liikumise, annab seade teada enda asukoha. Seadet on lihtne peita autosse, mootorrattasse, skuutrisse, paati jne.

Seadme kasutusjuhendid koos kõikvõimalike funktsioonidega leiad SIIT.